Stolar England

Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 6 st., England, 1800-tal, mahognyfanér

Skador

186560

2013-05-22