Philipp Röth akvarell

Philipp Röth akvarell
Philipp Röth akvarell
Philipp Röth akvarell
Philipp Röth akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RÖTH, Philipp (1841-1921): Landskapsmotiv med kor, signerad Ph. Röth, akvarell och täckvitt, 33x49 cm
PROVENIENS: Familjen Nobel

186562

2013-05-22