Oidentifierad konstnär Venedig 1900-talets början

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv från Venedig, signerad och daterad Hökenberg 1906, olja på duk, 53x41 cm

186571

2013-05-22