Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HOLMLUND, Josefina (1827-1905): Motiv från Sognefjorden, signerad J. Holmlund, olja på duk, 37x55 cm
Färgbortfall
186573
2013-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här