Josefina Holmlund oljemålning

Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HOLMLUND, Josefina (1827-1905): Motiv från Sognefjorden, signerad J. Holmlund, olja på duk, 37x55 cm

Färgbortfall

186573

2013-05-22