Sture Meijer oljemålning

Sture Meijer oljemålning
Sture Meijer oljemålning
Sture Meijer oljemålning
Sture Meijer oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MEIJER, Sture (född 1931): Komposition med landskap, signerad Meijer, olja på duk, 55x55 cm

Zustandsbeschreibung

186575

2013-05-22