Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MEIJER, Sture (född 1931): Komposition med landskap, signerad Meijer, olja på duk, 55x55 cm
Zustandsbeschreibung
186575
2013-05-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner