Carls Deelsbo oljemålning
2013-05-22
186581
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
DEELSBO, Carl (1892-1990): Torgscen, signerad Carl Deelsbo, olja på duk, 51x48 cm