Carl Delsbo olja

Carl Delsbo olja
Carl Delsbo olja
Carl Delsbo olja
Carl Delsbo olja

Klubbat för:

900 SEK

800 SEK

DEELSBO, Carl (1892-1990): Nakenstudie, signerad Carl Deelsbo, olja på duk, 66x52 cm

186582

2013-05-22