Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅLFAT, TEDOSA, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, fatets diameter 25, tedosans höjd 10,5 cm
Tedosan med kantnagg och en mynningsspricka, fatet med spricka
186584
2013-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här