Spelbord 1800-tal
2013-05-22
186589
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, 1800-tal, mahogny, med låda i sargen, höjd 77, 102x48 cm
Skador, renoverad