Assietter troligen Guangxu

Assietter troligen Guangxu
Assietter troligen Guangxu
Assietter troligen Guangxu
Assietter troligen Guangxu

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ASSIETTER, 1 par, porslin, Kina, 18/1900-tal, Guanxu märke och troligen period, dekor i emaljfärger, diameter ca 14 cm

Kuntoraportti

Slitage

186602

Päivämäärä:

2013-05-22