Assietter troligen Guangxu
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ASSIETTER, 1 par, porslin, Kina, 18/1900-tal, Guanxu märke och troligen period, dekor i emaljfärger, diameter ca 14 cm
Kuntoraportti
Slitage
186602
Päivämäärä:
2013-05-22