Servis Bing & Gröndahl

Servis Bing & Gröndahl
Servis Bing & Gröndahl
Servis Bing & Gröndahl
Servis Bing & Gröndahl
Servis Bing & Gröndahl
Servis Bing & Gröndahl
Servis Bing & Gröndahl
Servis Bing & Gröndahl
Servis Bing & Gröndahl
Servis Bing & Gröndahl

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSERVIS, 57 dlr, porslin, Bing & Gröndahl, Danmark, vitt gods med förgylld kant, bestående av, 12 förrättstallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 mattallrikar, 12 assietter, 2 djupa serveringsfat, 2+2 mindre ovala serveringsfat, 1+1 större ovala serveringsfat, såsskål

Bruksslitage

186603

2013-05-22