Fat tenn

Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

FAT, tenn, samearbete, lövformat, ciselerad dekor, märkt med bomärke, längd 36 cm

Repor, slitage

186604

2013-05-22