Appliquer i förgylld brons

Appliquer i förgylld brons
Appliquer i förgylld brons
Appliquer i förgylld brons
Appliquer i förgylld brons
Appliquer i förgylld brons
Appliquer i förgylld brons
Appliquer i förgylld brons
Appliquer i förgylld brons

Klubbat för:

13 500 SEK

15 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, Louis XV-stil, 1800-tal, förgylld brons, höjd 68 cm, elektrifierade

Elektrifierade

186613

2013-05-22