Sabel flottan m/1885

Sabel flottan m/1885
Sabel flottan m/1885
Sabel flottan m/1885
Sabel flottan m/1885

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGGARE, flottan, m/1885 för underofficer, nummerriktig 423, portapé, klinga med blodränna stämplad C.A&AD EK, balja i svärtat läder med beslag i mässing numrerad, längd 74 cm

Baljan med stukning

186616

2013-05-22