Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BURKAR med lock innehållandes VINKOPPAR, 2 st., FAT på fot, RISSKÅLAR, FAT, m.m., porslin, Kina, 1900-tal, rikt dekorerade i emaljfärger, dosornas höjd ca 10 cm
Obetydliga skador.
186617
2013-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här