Kaffekanna koppar

Kaffekanna koppar
Kaffekanna koppar
Kaffekanna koppar
Kaffekanna koppar
Kaffekanna koppar
Kaffekanna koppar
Kaffekanna koppar
Kaffekanna koppar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKANNA, koppar, 1800-tal, för militärt bruk, kronstämplad samt märkt 10, pip med skydd, höjd ca 45 cm

Slitage, repor

186623

2013-05-22