Lars Jonsson litografi
2013-05-22
186632
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JONSSON, Lars (född 1952): Skräntärna med ungar, signerad Lars Jonsson, E.A., färglitografi, 37x49 cm