Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Klubbat för:

5 400 SEK

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv från Venedig, signerad och daterad A Hökenberg 1907(?), olja på duk, 93x125 cm

Duklagningar och retuscher

186644

2013-05-22