Klubbat för:
5 400 SEK
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv från Venedig, signerad och daterad A Hökenberg 1907(?), olja på duk, 93x125 cm
Duklagningar och retuscher
186644
2013-05-22