Gunnar Brusewitz akvarell

Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Hare i skogslandskap, signerad och daterad G Brusewitz -75, akvarell, 27x48 cm

186647

2013-05-22