Fem färglitografier

Fem färglitografier
Fem färglitografier
Fem färglitografier
Fem färglitografier
Fem färglitografier
Fem färglitografier
Fem färglitografier
Fem färglitografier
Fem färglitografier
Fem färglitografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LITOGRAFIER, 5 st., (Sverige 1900-tal): Berndt-Rune Jävebrandt - Vintersol över Skeppsbron, Björn Ekegren - Vårdis, Iris Lövin Lindholm - Höst, Staffan Ullström - Igelkottar, Mona Starfelt - Paradiset, 32x48 och mindre, oramade, tre tryckta i färger

186651

2013-05-22