Ulf Malmgren oljemålning
2013-05-31
186654
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MALMGREN, Ulf (1937-2012): "You" - ur Amsterdamsviten 1990-95, signerad och daterad U Malmgren 1994, olja på duk, 90x55 cm