Lennart Olausson etsning

Lennart Olausson etsning
Lennart Olausson etsning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLAUSSON, Lennart (född 1944): Förförisk gris, 1988, signerad och numrerad Lennart Olausson 24/320 ET, etsning, 13x32,5, oramad

186656

2013-05-22