Fyra grafiska blad
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GRAFISKA BLAD, 4 st., (Sverige 1900-tal): Pontus Liljeberg - Humlan, Lennart Glemme - Vintermotiv från Idö, Margareta Carlstedt - Circuselefanter, Denes Perger - Våren, färglitografi och träsnitt, 38x30 och mindre
186664
2013-05-22