Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
BAYLEY, Roberta (USA, född 1956): Iggy Pop - NYC 1976, signerad och numrerad Roberta Bayley 11/24, gelatinsilverfotografi, 24x16 cm
186679
2013-05-23