Gunnar Brusewitz akvarell
2013-05-22
186683
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Lom, signerad och daterad G Brusewitz IV/82, akvarell, 24x34 cm