Karl Axel Pehrsson litografi

Karl Axel Pehrsson litografi
Karl Axel Pehrsson litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -84, färglitografi, 228/385, 62x49 cm

186694

2013-05-22