Litografi vy över Stockholm slott
2013-05-22
186702
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOCKHOLM, litografi, 1800-tal, vy över slottet, tryckt och förlagd av F. Silber, Berlin, 25x38 cm