Georg Pauli akvarell

Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAULI, Georg (1855-1935): Kubistisk komposition, signerad och daterad G Pauli, akvarell, 44x36 cm, oramad
Proveniens: Konstnären Einar Forseth

Skador, fläckar

186713

2013-05-22