Ola Billgren färglitografi

Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BILLGREN, Ola (1940-2001): Ängel, signerad Ola Billgren -80, 27/260, färglitografi, 35x38 cm

Skrapmärke i bildytan, missfärgningar

186720

2013-05-23