Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DUKAR, 2 st., varav en daterad 1863, damast, drällteknik, ca 210x180 resp 480x220 cm
Fläckar och slitage, bär monogram
186739
2013-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här