Dukar 1800-tal

Dukar 1800-tal
Dukar 1800-tal
Dukar 1800-tal
Dukar 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

DUKAR, 2 st., varav en daterad 1863, damast, drällteknik, ca 210x180 resp 480x220 cm

Zustandsbeschreibung

Fläckar och slitage, bär monogram

186739

2013-05-22