Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
DUKAR, 2 st., varav en daterad 1863, damast, drällteknik, ca 210x180 resp 480x220 cm
Zustandsbeschreibung
Fläckar och slitage, bär monogram
186739
2013-05-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner