Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOSA, emalj, 1700-tal, polykrom dekor med musikinstrument, invändigt med strödda blommor, 6,5x8,5 cm
Nagg, sprickor, krackeleringar
186741
2013-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här