Tavlor bl a Axel Fridell

Tavlor bl a Axel Fridell
Tavlor bl a Axel Fridell
Tavlor bl a Axel Fridell
Tavlor bl a Axel Fridell
Tavlor bl a Axel Fridell
Tavlor bl a Axel Fridell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAVLOR, 6 st, bla Tägtström, Axel Fridell, Anna Sahlström, Knöppel, Yngve Lundström, etsningar, akvarell, blyerts, träsnitt, varierande mått

Fläckar

186743

2013-05-22