Oidentifierad konstnär 18/1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 18/1900-tal, kustlandskap, osignerad, olja på duk, 46x55 cm

186779

2013-05-23