Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, nyrokoko, 1800-tal, fanérad i bl a valnöt och rotfaner, mässingsbeslag, höjd 91, 69x51 cm, nyckel finns
Fanérskador
186781
2013-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här