Mormorsur 14 k guld
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAMFICKUR, 1800-talets slut, förgyllt 14´´´ verk, cylindergång, vit urtavla med romerska siffror, små arabiska 5-560, boett av 14 k guld, med graverad dekor, kartusch och emalj, diameter 36 mm
186792
2013-05-23