Oidentifierad konstnär 1800-tal Madonna

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efter Raphael, Kvinna med hårknut, 1800-tal, osignerad, olja på duk, a tergo med påskrift CS Graffman, 35x25,5 cm

Krackerleringar

186799

2013-05-23