Oidentifierad konstnär Djurgårdsmotiv

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv från Djurgården mot söder, monogramsignerad och daterad SA 49, olja på duk, 38x56 cm

186802

2013-05-23