Stol gustaviansk

Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, gustaviansk, Lindome, bemålad samt bronserad, träskuren dekor, ryggbricka med spjälknippe, kannelerade ben, brännstämplad

Senare bemålad, skador

186825

2013-05-23