Jan Naliwajko olja

Jan Naliwajko olja
Jan Naliwajko olja
Jan Naliwajko olja
Jan Naliwajko olja
Jan Naliwajko olja
Jan Naliwajko olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NALIWAJKO, Jan (född 1939): "Madonna", olja på duk, signerad och daterad J Naliwajko 1997, 106x73 cm

186832

2013-05-23