Lampbord funkis

Lampbord  funkis
Lampbord  funkis
Lampbord  funkis
Lampbord  funkis
Lampbord  funkis
Lampbord  funkis

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAMPBORD, 1930-tal, funkis, fanerat med svärtade detaljer, vaniljfärgad lampkupa, höjd 165 cm

186838

2013-05-23