Byrå 1800-talets andra hälft

Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanérat i björk, höjd 93, 94x54 cm

Fanérskador

186839

2013-05-23