Lennart Aschenbrenner färglitografi
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASCHENBRENNER, Lennart (född1943): Citrus, 1990, signerad och numrerad Aschenbrenner 103/150, färglitografi från 6 stenar tryckt på BFK Rives, 50x65 cm, litteratur: Aschenbrenner samlad grafik 1965-2012, verknummer 116
186857
2013-05-23