Helinä Perkkiö oljemålning

Helinä Perkkiö oljemålning
Helinä Perkkiö oljemålning
Helinä Perkkiö oljemålning
Helinä Perkkiö oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PERKKIÖ, Helinä: "Iin Hamina", signerad och daterad 1981, olja på duk, 73x100 cm

186861

2013-05-23