Kinesiska figuriner

Kinesiska figuriner
Kinesiska figuriner
Kinesiska figuriner
Kinesiska figuriner
Kinesiska figuriner
Kinesiska figuriner
Kinesiska figuriner
Kinesiska figuriner
Kinesiska figuriner
Kinesiska figuriner
Kinesiska figuriner
Kinesiska figuriner

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 9 st., glaserat lergods, Kina, 1900-tal, 8 st. med inpressat märke China i botten, höjd 7-21 cm

Nagg

186867

2013-05-23