Matsalsgrupp

Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

MATSALSGRUPP, 10 dlr, renässans-/barockstil, sekelskifte, 2 karmstolar 6 stolar bord samt buffé, träskuren samt betsad bok med motiv av fantasidjur, stolar med sitsar klädda i präglat läder med klassicerande dekor, bord med utdragbar skiva, bordets höjd 81, 106x106, total längd 191 cm bufféns höjd 140, 185x54 cm

Slitage, senare förstärkta stolar, repor, läder med sprickor och revor, nycklar saknas, 2 lösa dragknoppar medföljer

186870

2013-05-23