Piedestal björk

Piedestal björk
Piedestal björk
Piedestal björk
Piedestal björk

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIEDESTAL, omkring sekelskiftet 1900, björk, 3 cylindriska ben på¨rund fot, höjd 87, diameter 36 cm

Repor, ytskador, sprickor

186873

2013-05-23