Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PIEDESTAL, omkring sekelskiftet 1900, björk, 3 cylindriska ben på¨rund fot, höjd 87, diameter 36 cm
Repor, ytskador, sprickor
186873
2013-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här