Askar med lock Mary Gregory
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ASKAR med lock och metallmontering, 4 st, emaljmåleri på glas, "Mary Gregory", 1880-tal, troligen Böhmen, viktorianska motiv, turkost glas, höjd 9-16 cm
Smärre enstaka nagg kan förekomma
186898
2013-05-27