Glas Mary Gregory
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, FOTOGENLAMPFOT, ASKAR med lock, 4 st, FLAKONG, emaljmåleri på glas, "Mary Gregory", 1880-tal, troligen Böhmen, viktorianska motiv, blått glas, höjd 5,5-23 cm
Smärre enstaka nagg kan förekomma
186903
2013-05-27