Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
KANNA, VAS, 2+1 st., emaljmåleri på glas, "Mary Gregory", 1880-tal, troligen Böhmen, viktorianska motiv, höjd 7-32cm
Smärre enstaka nagg kan förekomma
186907
2013-05-27