Kanna vaser Mary Gregory

Kanna vaser Mary Gregory
Kanna vaser Mary Gregory

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

KANNA, VAS, 2+1 st., emaljmåleri på glas, "Mary Gregory", 1880-tal, troligen Böhmen, viktorianska motiv, höjd 7-32cm

Smärre enstaka nagg kan förekomma

186907

2013-05-27